Naprawdę DOBRY fryzjer w Warszawie?

Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2013-04-21 16:48
Hej kobietki,
chcę przeprowadzić radykalną zmianę fryzury, ale boję się pójść do pierwszego lepszeego zakładu, szczególnie jak sobie pooglądałam ostre cięcie w telewizji, możecie coś doradzić??
napisał/a: marien1 2013-04-24 21:00
TO jak oglądasz ten program, to masz pierwsze wskazówki za sobą - musi być czysto i względnie miło.
Ja bym proponowała jakiś experyment żeby sprawdzić, czy fryzjerka cie słucha, bo to moim zdaniem jest największy problem. Fryzjerzy potrafią strzyc ale kiepsko słuchają stąd niezadowoleni klienci.
A co to za radykalna zmiana? :)
napisał/a: ~asiek 2013-04-24 21:50
Niestety nie mogę nic polecić, też szukam :)
Widziłaś taki program Ostre cięcie? Moze będzie coś o Warszawie...
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2013-04-24 22:14
No tak, ale jeżdzenie po wszystkich salonach w waw trochę potrwa...
A chcę zmienić kolor, ściać jakoś, sama nie weim konkretnie, chcę by ktoś mi doradził ;)
napisał/a: ~Najlepszy fryzjer to... 2013-04-25 09:24
Najlepszy fryzjer w Warszawie to Paweł Nawalski. Przyjmuje w Studiu Effect na ul. Waliców 20 w Warszawie,
napisał/a: ~kasia 2013-04-27 22:28
To jak masz większe wymagania to chyba bardziej Ci potrzebny stylista fryzur niż pani Wiesia z osiedlowego salonu. Ale też wielu nie znam, co najwyżej z tv. Własnie tego Wierzbickiego z Ostrego cięcia kojarzę, ale on chyba w Krakowie ma salon. Ale ogólnie polecam facetów, więcej mają fantazji przy robieniu fryzury.
napisał/a: marien1 2013-04-28 22:11
Kasia- pod tym względem płeć jest mało ważna, fryzjerki też miewają fantazję, tylko ja bym wolała porządnie i na długo, niż fantazyjną stylizację, której nie da się odświeżyć w domu. Chyba, że ktoś ma tyle pieniędzy, żeby codziennie wpadać do fryzjera. :)
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2013-04-29 12:03
Może pojadę do Krakowa?... Ale zerknę najpierw na ten salon przy Waliców.

Wiadomo, że chcę móc samej utrzymać fryzurą po strzyżeniu, dobry fryzjer powinien przy okazji wytlumaczyć jak samemu utrzymać ten efekt jak najdłużej, tak mi się wydaje ;)
napisał/a: ~A 2013-05-07 22:47
Zdecydowanie polecam Pawła Nawalskiego z Waliców.trafiłam tu zupełnie przypadkiem,ale z ręką na sercu polecam powierzenie swoich włosów w jego ręce. Włosy zawsze świetnie sie układają,do tego Paweł zawsze poleca fajne kosmetyki,które rewelacyjnie działają na moje wlosy.Zawsze po wizycie u Pawła wszyscy zachwyceni moja fryzurą:)
napisał/a: ~nicegirl 2013-06-03 22:37
Ja też nie ryzykowałabym z pierwszym lepszym salonem na ulicy. Najlepiej iśc do sprawdzonego salonu z dobrą opinią. Powiem Ci, że ja niezmiennie już od dłuższego czasu korzystam z usług Denique na Mokotowie i tam proponuję zapisać się do Pani Aleksandry. Muszę przyznać, że potrafi naprawdę bardzo pomóc jeśli chodzi o dobór odpowiedniej fryzury i jeśli piszesz, że chcesz ją zmienić to myślę, że trafisz dobrze. Powodzenia!
napisał/a: ~Aniutek 2013-06-04 08:15
Tylko nie ten salon co jest w Klifie na Okopowej - tam jest masakra. Przy zwykłym cięciu, skróceniu baba mi przejechała długie włosy jakąś maszynką, tak że je pocięła totalnie, a lekko się kręcą. Niestety nie pamiętam jak ta baba się nazywała. Efekt był opłakany na drugi dzień. Dramat.
napisał/a: ~Agniecha 2013-06-06 16:40
Myślę że ciężko naprawde kogoś polecić tak na 100%. Wiadomo natura ludzka jest kapryśna i jednej coś pasuje a innej już nie ;)
Mi kiedyś polecono Magiczne Nożyczki, mały salonik na Mokotowie i panią Wiolę. Prawdę powiedziawszy to chodzę tam do dzisiaj i jestem zadowolona, dodam że fryzury zmieniam co ok.6-cy, lubię zmiany :)) Więc możesz też się ewentualnie nim zainteresować. Powodzonka.