Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Forum Wieszjak.pl
Szukaj
1
2
3
4
5
6
7
» Sen proroczy

linki
reklamowe
 
~Nie.Twoja.Sprawa.
195.74.*.*


16:02 2012-10-14
śniło mi się, że ktoś przewróci się na schodach na następny dzień w szkole moja koleżanka przewraca się na schodach na moich oczach i identycznie upada jak w moim śnie. Śniło mi się też, że ktoś będzie kłócił się o coś, a na następny dzień ja i moja siostra kłócimy się o zabawkę. Śniło mi się też, że ktoś zatka sobie uszy i ktoś podejdzie do szafki. Wszystko to się stało. Czy to dziwne? Czytałam, że u dzieci może się to stać. Ale potem to znika. Ale ja mam nadzieje, że to mi nie zniknie. Bo zawsze jestem pewna, że coś się stanie. Inni są zdziwieni, że takie coś się stało, a ja.. ja to już widziałam. Byłam tego pewna. Widziałam godzinę. Ale nie potrafię coś przewidzieć na zawołanie. Tylko kiedy śnię. Mam wrażenie, że tam jestem i to się właśnie dzieje, a potem zaczynam ten dzień od nowa.
Czasem też powtarzają mi się sny ale zawsze jest tam coś innego. Śniło mi się, że będzie powódź w szkole. Ale pierwszy sen był kiedy miałam 9 lat, potem kiedy miałam 10 a kolejny kiedy miałam 11. Ale w dwuch ostanich miałam tą samą nauczycielkę. a w pierwszym inną.
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~Ania
89.67.*.*


02:15 2012-11-27
kiedyś sniła mi sie powódz i ta owa nastąpiła wtedy byłam na studiach w Płocku i wysniłam te tragiczne zdarzenie. Obudzilam się przeleknieta i zastresowana bylo przy mnie kilka osob i wmawialo ze to zly sen za 2 lub 3 miesiace nastopila ta tragiczna powodz, ktura zalala tame w świniarach , umialam tez przewidziec ktora sciezka powinnam isc a ktora nie z czasem znajomi sluchali mnie jak wyroczni jednak to tak bolesne i meczace ze chcialam z tym zerwac wyprowadzilam sie z tego miasta a jednak dalej przewiduje przyszlosc wiem kto z kim bedzie, co sie z nim stanie i wszystko sie pokrywa, wiem kto ma jakie intencje w stosunku do mnie i czasem w nieuzasadniony sposob przyklejam sie do kogos lub go ignoruje, wiem tez ze ze mna wszystko w pozadku szukam tylko osób takich jak ja:
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~rw
87.204.*.*


17:00 2013-01-05
Mi tez sie spe;łniają tylko dziwne te zeczy np gra ktura dobiero puzniej weszla i wnią grałem itp
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~gość
83.10.*.*


20:32 2013-01-12
Mi się kiedyś śniła urna z prochami osoby która zmarła tydzień po śnie i w dodatku wola skremowania była spisana w testamencie do którego miała dostęp tylko i wyłącznie rodzina.. A tą osobą była Wisława Szymborska... Dość często mam takie sny.. Aczkolwiek dowiaduje się dopiero po tym jak dana sytuacja ze snu się przydarzy... czasem mnie te sny przerażają...
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~darek
83.25.*.*


23:39 2013-04-22
Witam wszystkich. Mam od bardzo dawna sny prorocze, choć od kilkunastu lat zrozumiałem, że to co się mi śni tak się dzieje. Opiszę najważniejsze- Stoję pod dwoma wielkimi wieżowcami i krzyczę. Do ludzi nie wchodźcie tam bo zginiecie, ale nikt mnie nie słyszał. Po chwili pojawił się samolot, który spadł na jeden blok. Krzyczałem dalej, ale chyba mnie nikt nie widział. Pojawił się drugi samolot, który też spadł na kolejny wieżowiec. Były jeszcze kolejne, ale jeden leciał na lewo a drugi na prawo. tylko ten czwarty samolot był jakiś dziwny. Po kilku minutach czarne chmury pokryły spadły z nieba zakrywając cały mój sen. domyśl się o jaką chodzi katastrofę. Ja nie wiedziałem. Aż do dnia jak to się stało.
Kolejna przepowiednia- śni mi się, że płynę ogromnym statkiem stojąc na samym dziobie, ta wielka potęga wpłynęła daleko w ląd. Stojąc mówiłem przez to zginie milion ludzi. Doszło do ......., milion nie zginął, ale wiele set tysięcy. To było po samolotach o jaki kataklizm chodzi. Mam ich wiele, dwa sny jeszcze się nie wydarzyły.
A o to one- jestem w ciepłych krajach na plaży, a do o koła same hotele. Gdzie raptownie po drugiej stronie rośnie potężny grzyb od wybuchu, gdzie po chwili uciekam po widzę jak fala uderzeniowa zbliża się do lądu. Zastanawia mnie jedno chodzi o bombę atomową od Korei.
A drugi sen- śniła mi się wojna już kilka razy, gdzie z innymi ludźmi uciekamy przed SS w czarnych mundurach. I miasta zniszczone na których nad nimi budują nowe, Nowe miasta w topione w ruiny. Czy ten wybuch doprowadzi do wojny.........czas pokaże. pozdrawia darek
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~darek
83.25.*.*


23:51 2013-04-22
Jeden sen miałem dziwny- że jestem z Prezydentem Komorowskim i jego żoną i jednym ochroniarzem. Zamknięty w opuszczonym i bardzo w środku zniszczonym hangarze. Rozmawiałem tylko z nim z nikim innym. I miał na ręku złoty zegarek Rozmawiał ze mną jak z kolegą. Jego żona siedziała po lewej od nas i nic nie mówiła jak i ochroniarz stojący po prawej. Co to ma znaczyć. Nie wiem!
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~gość
193.25.*.*


17:43 2013-05-01
A mi sie snia sny, ktore sprawdzaja sie nie mnie, ale na calym swiecie. Np. ostatnio snilo mi sie, ze moj siostrzeniec spadl z 3 pietra a nastepnego dnia czytam w internecie, ze jakies dziecko wypadlo z balkonu z 6 pietra...
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu

linki
reklamowe
 
~Ruda Franceska
83.5.*.*


17:42 2013-07-01
Mi się śniła data śmierci w snach. I co? Powiedzie mi że to proroczy sen? Ogarnijcie się troche. Sny nic nie znaczą.
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~Kamil
31.2.*.*


20:24 2013-07-30
Otóż mam te sny prorocze :D. Na powagę zdarzają mi sie(ę)-jak kto woli, sny które pamiętam przez cały dzień. Przeprowadzam dziennik na temat wątków tych oto snów. Średnio co miesiąc te sny wcielają sie w życie zanotowałem ich siedemnaście w ciągu trzech miesięcy, jedenaście sprawdziło sie. Kiedy uczestniczę w tych wydarzeniach na jawie przypominają mi się dokładne elementy, natomiast wątek jest zgodny z opisem są to zazwyczaj przeważające sceny. Dodam mam piętnaście lat i w wieku czterech lat byłem na poziomie intelektualnym dwunasto latka. Od wieku pojmowania świata (mowy szczególniejszej, własnego toku myślenia itp. 3-4 lata) byłem pod ścisłymi naukami moich pradziadków. Jednakże po tym nie NABYWAŁEM wiedzy w sensie nie uczyłem sie ze skutkiem niepamiętności zagadnień z lekcji, co dziwniejsze praktycznie wszystko umiem to wykonać w praktyce. Zapewne coś we względzie ponad przeciętnej inteligencji wręcz nazwałbym sie geniuszem. Wiele czytałem o tym i dowiedziałem sie że mogę być jednym z najinteligentniejszych ludzi na świecie. Powiecie bzdura, ale moje życie które znam najbardziej świadczy o tym doskonale. Potrafie zapamiętać szczegóły i zapomnieć o nich w pięc minut. Logiczne wyjaśnienie? Jestem parapsychicznym-geniuszem który wie tak dużo że nie może ogarnąc wszystkiego w swoim mózgu. W wieku siedmiu lat ogrywałem w sparingowych meczach mistrzów Polski. Jestem albo inteligentny i mało wiem (nieprawda) nieinteligentny i zbyt dużo wiedzy posiadam albo te niedorobione wizje tak mi mieszają w głowie, że zwyczajnie mój mózg nie nadąża.. Prosze o pomoc ( bo jak dotychczas uważam sie za nieodkrytego geniusza nowego milenium a nie potrafie tego wykorzystać zapewne Bóg sie do tego przycinił i obdarzył mnie nadość dobrym bym był lepszy niż inni a nie doskonalszy) mówią 11% człowiek używa jestem w przekonaniu że to czysta prawda dla siebie daje ponad 25% aktywności mózgowej, mój iloraz inteligencji jest równy 170.
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
~gość
93.92.*.*


13:14 2013-12-20
Ty, geniusz, odstaw dragi, a wszystko wróci do normy.
  zgłoś do moderacji  zgłoś naruszenie regulaminu
1
2
3
4
5
6
7
Forum Kobieta:
Liczba postów: 369365 | Liczba wątków: 261474
Najnowszy wątek: HEJ
Najpopularniejszy wątek: Wróżby za darmo (1080)
Najaktywniejsi na forum: anita2 , Karolina , iszka , Marlena milewska , henryk1
Społeczność Wieszjak.pl:
Liczba użytkowników: 408275
Ostatnio zarejestrowali się: jarjank , paulinka_176 , pitbul9 , olalala95 , makibzy
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter